Ganimete Musliu: Babu Tarabuka mbeti pa punë, tash Babu Vetëvendosje! (Video)

Ganimete Musliu është tallur me gjestin e Lëvizjes Vetëvendosje në kuvend të cilët rrahën ulëset për t’i pamundësuar fjalimin ministres, Dhurata Hoxha.

Musliu ka inçizuar gjestet e Vetëvendosjes të cilët bënin zhurëm në kuvend duke rrahur tavolinat.(Shtyp mbi pamjen e mëposhtme dhe shikoje ⤵)

“Babu tarabukat nuk kane me pune ne Kosovë tash e tutje zavendesohen nga Babu Vetevendosja! Turp” shkruan Musliu në Facebook./Indeksonline/Veriu.info

Shikojeni videon:

 
SHPËRNDAJE