Ganimete Musliu publikon imazhe të reja, por vëmendja diku tjetër

Deputetja e Kuvendit të Kosovës Ganimete Musliu ka publikuar disa imazhe të reja në rrjete sociale.

Ajo ndan momente të ndryshme në llogarinë e saj ‘Instagram‘, si nga jeta e saj personale dhe profesionale.

E së fundi, deputetja e Kuvendit njëherësh edhe anëtare e PDK-së, ka ndarë me ndjekësit disa foto të shkrepura nga motra e saj, Fatmirja.

Në foto ajo ka shkruar: ‘Foto motra‘ , si dhe i ka bërë tag asaj.

E veshur në pantallona, këmishë si dhe setër me ngjyrë të zezë ajo tregoj stil, por një detaj që mori vëmendje ishin rruzat të cilat ajo i ka vënë në qafë.

Shikojeni fotot:

/GazetaBlic/SHPËRNDAJE