Ganja ndryshon stilin, kaq të bukur nuk e keni parë asnjëherë

Këngëtarja e njohur Ganja ka bërë ndryshime. Ajo ka ndërruar stilin e flokëve.

Ganimete Abazi-Ganja këtë e ka bërë të ditur përmes një postimi në rrjetin social Facebook.

Edhe këtë herë ajo punën ia ka besuar Nailes e Nevries në Sallonin Shehollkat. Për më shumë shikoni imazhin e publikuar nga ajo.(Shtyp mbi pamjen e mëposhtme dhe shikoje ⤵)

Përndryshe, Ganja së shpejti do vij me një projekt të ri muzikor.

Shikoni foton e saj:

SHPËRNDAJE