Garë e ashpër në aeroplana për t’u ulur pranë një politikani, kësaj here në skenë del presidenti Thaçi

Presidenti i Republikës, Hashim Thaçi, javën e kaluar dhe fillimin e kësaj jave kishte një agjendë të ngjeshur në Gjermani.

Ai mori pjesë në Konferencën e Sigurisë në Mynich, ku ishin të pranishëm shumë personalitete të njohura të politikës dhe biznesit.

Pas këtyre aktiviteteve, Thaçi u nis për Kosovë nga Aeroporti i Brukselit.

Në një foto të dërguar në adresë të “Indeksonline”, shihet një qytetar duke bërë një foto me presidentin.

SHPËRNDAJE