Gazetari kosovar takon në Kore motren e diktatorit Kim Yong Un, ja ku qëndruan së bashku (Video)

Gazetari i njohur kosovar, Mentor Shala po qëndron në Korenë e Jugut atje ku po mbahen lojrat olimpike dimërore.

Drejtori i përgjithshëm i RTK-së ka rastisur të qëndrojë në të njejtin hotel ku ka darkoi motra e diktatorit më të egër, Kim Yong-Un.

“Motra e Kim Yong-Un, Kim Yong Yo, darkoi ne hotelin SkyBay ne Gangneung ne Kore te Jugut. Rastesisht po qendroje ne kete hotel! Dhe po ua sjell keto pamje ekskluzive duke hyre ne hotel dhe duke dalur pas darke”, ka shkruar Shala.(Kliko mbi pamjen e mëposhtme dhe shikoje ⤵)

Kim Yong Yo, i përirë delegacionit të Koresë Veriore i cili po merr pjesë në lojrat olimpike dimërore, shkruan Magazina.al.

Interesimi për ta parë delegacionin e vendit më të izoluar në botë është shumë i madh.

Shikojeni videon:

SHPËRNDAJE