Gazetarja shqiptare i kthehet keq komentueses pasi i tha “Rob i shëmtuar”

Aulona Musta është një nga gazetaret më të njohura e më të komentuara që flet gjithnjë pa dorashka dhe thumbon personazhet e famshëm të shoubizit shqiptar.

Ajo është shumë aktive në Instagram ku publikon foto e video të ndryshe nga përditshmëria e saj dhe jo rrallë herë ndodh që kapet me fansat.

Së fundmi moderatorja ka publikuar një foto ku shfaqet duke shijuar një akullore, por si gjithmonë komentet negative nuk kanë munguar.

‘Rob ma i shëmtut që je’, ishte komenti i fanses.

Ndërkohë nuk mungoi përgjigja epike e Aulonës nuk mungoi :’Me siguri gjithe kete mllef do e kesh ngaqe ke hunden e shtrember per vete. Po s’ka gje mos u merzit, se behet operacion’.

SHPËRNDAJE