Genta Ismajli me mashkullin e shumicës së femrave të estradës (Foto)

Këngëtarja Genta Ismajli një kohë kishte problem me kilogramët tepërt, e më pas ju nënshtrua dietës, por edhe u aktivizua në palestër.

Genta i rikthej linjat e dëshiruara, por jo pa mund, pasi ajo punoj shumë dhe gjatë për të pasur trup të tonifikuar.

Këngëtarja pas një pauze, i është rikthyer sërish palestrës dhe ushtrimeve fizike dhe tani është nën mbikëqyrjen e trajnerit profesional Gen Zeqiraj, shkruan “Kosovarja”.

Dihet që Zeqiraj është trajner personal i disa prej këngëtareve dhe misseve kosovare.

SHPËRNDAJE