Genta sjell këtë foto nga karantina me të dashurin

Genta Ismajli është këngëtarja e mirënjohur kosovare.

Ajo është pjesë e skenës muzikore shqiptare tash e një kohë të gjatë duke u bërë një ndër me të preferuarat e publikut, përcjell ORAinfo.

Genta është shumë e përfolur sidomos këtë kohën e fundit kur bëri publike lidhjen e saj me biznismenin turk.

E pas përhapjes së koronavirusit, ajo dhe i dashuri i saj janë izoluar në shtëpi.

Sot, Genta ka publikuar një foto bashkë me të dashurin për t’i treguar publikut si po i kalojnë këto ditë në karantinë.

SHPËRNDAJE