Georgina e Ronaldos pozon joshëse e veshur shkurt

Georgina Rodríguez ka provokuar në Instagram.

Partnerja e Cristiano Ronaldos, Georgina ka provokuar sërish në Instagram.

Në një foto e veshur me fustan të zi e të shkurtër ajo duket tejet seksi derisa shfaqet duke ngrënë.

Georgina kohët e fundit ka qenë shumë aktive nëpër rrjete sociale dhe ka filluar të ndiqet nga një numër akoma më i madh i ndjekësve.

Ata po i ‘shpërblen’ me poza provokative e video ku po shfaqet e ‘zjarrtë’. Ronaldo mund të bëhet xheloz.

 

View this post on Instagram

 

🐡 🥢 💖 with my @fashionnova dress 👗

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

SHPËRNDAJE