Georgina i ‘tmerron’ ndjekësit e saj me videon e fundit në Instagram

Georgina Rodriguez vazhdon t’i shpërblejë ndjekësit e saj në Instagram

Së fundmi, gruaja e Cristiano Ronaldos, ka publikuar një video provokuese në “Instagram”, duke ndjekur ritmet e muzikës me lëvizje të prapanicës dhe ku i ka treguar edhe njëherë format e saj seksi.

Ajo tregoi se jo kot i ka këto forma trupore pasi siç mund ta shikoni në videon e plot, ajo stërvitet vazhdimisht çdo ditë për të qëndruar në formë.

Georgina ka një fëmijë me Ronaldon, derisa kujdeset edhe për tre të tjerë që Cristiano i ka me nënë surrogate dhe që identiteti i saj nuk do të bëhet i ditur kurrë.

SHPËRNDAJE