Geti dhe Marina po e shijojnë jetën, fanstastike ku kanë shkuar

Getoar Selimi dhe Marina Vjollca këto ditë kanë udhëtuar drejt Kubës.

Nga atje, çifti kanë publikuar disa imazhe së bashku, përmes të cilave tregojnë se po argëtohen në maksimum.

Së fundi, ishte Geti ai i cili ka postuar një foto nga vetura me ngjyrë pink, në të cilën gjendet bashkë me Marinën.

Çifti dukeshin për mrekulli, ndërsa pranuan shumë komente nga ana e ndjekësve, të cilët i komplimentonin për dukjen.

Për ndryshe, Geti ka përmbyllur një sezonë të suksesshme me projekte muzikore e koncerte në të gjitha trojet ku ka shqiptarë./lajmi.net