Getoar Selimi tregon çka nuk keni parë asnjëherë tek ai! Kjo është pjesa misterioze e tij!

Jemi mësuar ta shohim seriozë gjithmonë në paraqitje publike dhe fotografi, Getoar Selimi i njohur edhe me emrin skenik, Ghetto Geasy, tashmë është kujdesur për këtë detaj.

Reperi nga labeli “Baba Stars” i cili ndryshe njihet edhe si mbreti i muzikës hip-hop, tani është shfaqur me një buzëqeshje.

Nga serioz tashmë i buzëqeshur, Geti ka postuar në My Story në llogarinë e tij në Instagram një fotografi me mbishkrimin “Se tani po thojnë s’po keshi”.

Kujtojmë, se mbrëmë Getoar Selimi ka publikuar projektin e tij muzikor të titulluar “Ghetto Geasy” dhe emrin tjetër skenik të tij ‘Ma i Madhi në Ven (MMV)’. ZERI

Image

SHPËRNDAJE