Girona – Real Madrid, formacionet zyrtare

Sot zhvillohet ndeshja kthyese mes Gironas dhe Real Madrid.

Skuadra e Gironas mirëpret Real Madridin në ndeshjen kthyese të Kupës së Mbretit, shkruan GazetaBlic.

Real Madrid ka fituar ndeshjen e parë në ‘Santiago Bernabeu’ me rezultatin e thellë 2-4.

Pak para fillimit të takimit janë publikuar edhe formacionet zyrtare të dy ekipeve.

Ja përbërjet:

Real Madrid:

Girona: