‘Gjakova’ ka gruan kaq të bukur, një bionde që iu ‘shkrin’

C

Edi Kastrati është prej aktorëve kyç në serialin e popullarizuar ‘O sa mirë’, i cili ka fituar famë baras me serialin.

Aktori nga Gjakova ka një familje të shëndoshë dhe nuk heziton ta tregojë para publikut, përcjell ORAvip.

Një bionde tërheqëse që u paraqit në krah të aktorit mori gjithë vëmendjen.


Duket që Edi është më fatlumi nga aktorët e ‘O sa mirë’. /ORAvip/

SHPËRNDAJE