Gjarpëri e bën “kahre” Gërminë, Policia urdhëron largimin e veturës

Indeksonline raportoi më herët se një gjarpër është futur në veturën e një qytetari. I njëjti kishte lajmëruar organet përgjegjëse për të larguar gjarpërin.

Por, edhe dy orë pas kësaj ngjarje, duket se ende nuk ka rezultate.

Kjo pasi Indeksonline nga vendi i ngjarjes raporton se Policia ka urdhëruar merimangën që të tërheqë veturën në të cilën është futur gjarpëri.(Shtyp mbi linkun e mëposhtëm dhe shiko pamjen e plotë)

Vetura e tipit Golf 4 momentalisht është duke u larguar nga vendi i ngjarjes./Indeksonline/

SHPËRNDAJE