Gjendet një mjet i dyshimtë

Një person nga fshati Gjurgjevik i Madh të Klinës ka raportuar policinë e Kosovës se kishte hasur në një mjet të dyshuar

Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e së shtunës në fshatin Gjurgjevik i Madh të Klinës, ku një person ka raportuar se ka hasur në një mjet të dyshuar

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitet policore dhe njësia për deminim e FSK’së e cila ka bërë tërheqjen e mjetit të dyshuar të llojit I-11 të cilin e kanë marrë më vete./GazetaExpress

SHPËRNDAJE