Gjendet një person i vdekur në këtë komunë të Kosovës

Një person është gjetur pa shenja jete në shtëpinë e tij në Kaçanik.Për rastin ka njoftuar Policia e Kosovës, e cila dje ka treguar se trupi i pajetë është gjetur dje dhe pas ekzaminim të vendit, trupi i është dorëzuar familjarëve.

Vdekjen e tij e kanë konstatuar ekipi mjekësor që ishte në vendin e ngjarjes.

Ndërkaq, me vendim të prokurorit trupi i pajetë u është dorëzuar familjarëve të të ndjerit.(Shtyp mbi pamjen e mëposhtme dhe shikoje ⤵)

SHPËRNDAJE