Gjiganti botëror i basteve u tall keq me Nuhiun: Duhet të ndjehemi me fat qe jetojmë në epokën e Messit, CR7 dhe Nuhiut

Atdhe Nuhiu e shëndrroi veten në protagonist shumë të dashur në ndeshjen kundër Çekisë.

Kjo pasi ai e shënoi golin e epërsisë së “Dardanëve” kundër çekëve, duke heshtur kritikët.

Sidoqoftë, ai përsëri është shëndrruar në subjekt talljeje në rrjetet sociale.

“Bet365” ka bërë shaka me të duke shkruar: “Jeni dëshmitar të një epoke që posedon Lionel messin, Cristiano Ronaldon dhe Atdhe Nuhiun.

“Privilegj.”

SHPËRNDAJE