Gjira feston ditëlindjen, nuk do ta besoni sa vite ka mbushur

Ajo sot feston ditëlindjen.

Artistja e njohur kosovare, Gjira Kajtazi sot ka një ditë të veçantë.

Kjo pasi ajo po feston ditëlindjen ku edhe nuk kanë munguara urimet e shumta për ta nga ana e njerëzve të afërt dhe adhuruesve të saj.

Reperja njohur sot mbush plotë 30-vite dhe përmes një shkrimi në rrjetet sociale ajo ka treguar se si po ndihet për gjithë këto vite jetë.

“19. Nentori – zakonisht nuk me kan lan fort përshtypje ditëlindjet … Po ky 30shi mka bo me u ndi shume melankolike kto dit … smuj me than qe jom gati po spo kishe qare pa hec me kohen … përditshmëria na bon me u ndi qe gjithçka esht e zakonshme po kur vjen momenti me kthy kokën mrapa e vren qe shume gjera kan ndryshu … jeta është e shpejt po me mujt e kisha ndal kohen ndo një here … Hello 30sh …. mos mendo qe mundesh me ma prish se sa skam hala rrudha kom me ta tregu qejfin flm nanë & babi për ket jete … jo gjithmonë e lehte … Po çdo dit ja ka vlejt”, ka shkruar ajo sipër një fotografi nga fëmijëria.

Ndryshe, Gjira është e martuar dhe ka një fëmijë.

SHPËRNDAJE