Gjoksi ‘arma’ më e fortë e Demi Rose, edhe kjo veshje mezi ia zuri

Demi Rose ka provokuar sërish rëndë me gjoksin.

Demi Rose njihet për format e saj të përkryera trupore.

‘Arma’ më e fortë e modeles së famshme duket se është gjoksi, andaj po ka problem edhe me numrin e rrobave.

Pothuajse në secilin imazh që e poston në Instagram, vihet re ky detaj dhe Demi është kthyer në emrat më të komentuar në mediat rozë.

Në foton e fundit të postuar duket po aq seksi.

SHPËRNDAJE