Gjyshja më seksi kosovare, komplekson edhe modelet e reja

Fotografia Suzana Mushkolaj konsiderohet si njëra ndër femrat më seksi kosovare.

Nëna e këngëtares Argjentina Ramosaj, Suzana, shpesh herë ka qenë në ballinat e medieve rozë, ndoshta edhe më shumë se sa vajza e saj këngëtare, shkruan lajmi.net

E gjithë kjo për arsye se konsiderohet si njëra ndër gjyshet më seksi. Suzana ka linja perfekte trupore të cilat i zbulon nëpër fotografi duke pozuar me bikini.

Për t’i pasur këto rezultate ajo ka punuar vazhdimisht me veten, kështu duke ngrënë shëndetshëm dhe bërë aktivite fizike.

Ajo madje po i komplekson edhe vajzat e reja, modelet të cilat njihen për linjat perfekte./Lajmi.net/

SHPËRNDAJE