Gjyste Vulaj me gjoks jashtë dhe këmbë hapur, ‘hallakatë’ Instagramin

Këngëtarja Gjyste Vulaj është aktive në rrjete sociale.

Ajo ndan postime të shumta me fansat dhe ndjekësit e saj.

Së fundi, në llogarinë ‘Instagram‘, ka publikuar disa foto me një veshje provokuese.

Gjyste, ka ekspozuar gjoksin e saj si dhe ka marr një pozë provokuese, përkundër moshës së saj ajo po duket tejet në formë.

Shikojeni fotot:

/GazetaBlic/

SHPËRNDAJE