‘Godet’ Gresa nga pushimet, në këtë gjendje nuk e kemi parë kurrë

Gresa Behluli u bë së pari e njohur si vajza e këngëtares shumë të dashur të muzikës popullore, Shkurte Fejza.

Por, me realizimin e projekteve të saj muzikore, ajo arriti shumë sukses duke u bërë kështu e dashur për publikun, e tashmë njihet si Gresa, jo më si vajza e Shkurtës

Me shumë angazhime, si koncerte e mbrëmje të shumta, pos atmosferës që ajo bën, gjëja që bie në sy gjithmonë është eleganca në paraqitjet e saj.

……………………………………………………………………………………………………………..
Ja çfarëi bëri shqiptari tifozit serb sa ishin duke e shikuar një ndeshje të Botërorit në një shesh

……………………………………………………………………………………………………………..

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet nga pushimet dhe po duket më sensuale se kurrë më parë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE