‘Godet’ Lutfi Haziri si asnjë politikan tjetër! Publikon një foto provokuese vajzës së tij

Lutfi Haziri është ndër politikanët më të njohur dhe më aktiv në Kosovë.

Edhe për çështje politike, por edhe për private, Haziri është shumë aktiv në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

E sonte ai ka publikuar një fotografi të vajzës së saj, e cila është një vajzë tejet e bukur dhe atraktive.(Shtyp mbi pamjen e mëposhtme dhe shikoje ⤵)

“…qika e 3te e babës! Mimasi”- ka shkruar Haziri në postimin në fjalë.

Për më tepër shikojeni vet fotografinë më poshtë…/ORAvip/

SHPËRNDAJE