Grabitje me armë në Vushtrri, kjo është shuma e parave

Katër persona të maskuar dhe të armatosur me forcë kanë hapur derën e një lokali të lojërave të fatit, me ç ‘rast kanë sulmuar fizikisht viktimën mashkull nga komunitetit shqiptar.

Të dyshuarit, sipas Policisë, kanë dëmtuar pesë aparate, kanë marrë DVR-in e kamerave dhe nga arka kanë mare 1000€ para të gatshme si dhe kuletën e ankuesit me dokumente personale dhe 105€. Rasti mbetet nën hetime nga njësitet policore.

SHPËRNDAJE