Granit Shala: Rrëzimi qeverisë lajm i mirë për Kosovën

Pas rrëzimit të qeverisë ka reaguar edhe antari i kryesisë së AAK-së Granit Shala.

Ai pēr postierin ka thënë se ” Unë mendoj se rrëzimi qeverisë është një ditë e mirë për Kosovën dhe mendoj se tani edhe qytetarët i kanë kuptuar mashtrimet e PDK-së dhe LDK-së . Unë besoj në ndryshim për qytetarët e Kosovës.

Kujtojmë se Shala pritet të jetë pjesë e listës për deputet nē keto zgjedhje që do të mbahen në muajin qershor.

SHPËRNDAJE