Granit Xhaka vë vajzën në gjumë, publikoi foton më të ëmbël

Futbollisti i mirënjohur, Granit Xhaka dhe gruaja e tij, Leonita janë një çift shumë i pëlqyer në publik.

Ata janë përherë në qendër të medieve rozë sidomos me paraqitjet e tyre.

Çifti para pak ditëve janë bërë prindër për herë të parë dhe vajzën e tyre e pagëzuan me emrin Ayana.

Sot, Graniti ka ndarë momentin më të veçantë me fansat ku vajzën e ka zënë gjumi në kraharorin e tij./ORAinfo/

SHPËRNDAJE