Gresa dhe burri i saj po prenin tortën në dasmë, por ja ҫfarë iu bënte motra e Gresës

Gresa Behluli mbrëmë i dha fund beqarisë.

E për këtë, ajo bëri një dasmë me shumë të ftuar, shkruan ORAinfo.

Nga pamje të ndryshme mund të shihnim se po mbretëronte një atmosferë e zjarrtë.

E momenti më i bukur i dasmës padyshim që është prerja e tortës, ku të dy po duken shumë të emocionuar.

Besiana, motra e Gresës, ishte ajo që po i fotografonte ata në këto momente.

SHPËRNDAJE