Gresa e Shyhretes vesh një bluzë të ‘grisur’, shikoni si po duket

Gresa është vajza e këngëtares së njohur Shyhrete Behlulit.

Ajo është një vajzë shumë e bukur dhe atraktive, edhe pse jo shumë e njohur për publikun.

Gresa është aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sonte ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet se është rregulluar dhe po duket tejet bukur.

Vëmendjen merr bluza e saj me stilin e grisur tek mëngët./ORAinfo/

SHPËRNDAJE