Gresa krejt ndryshe në xhirimet e Vitit të Ri, shkurton flokët e vesh fustan të gjatë

Gresa Behluli është vajza e këngëtares së njohur të muzikës popullore Shhkurte Fejzës.

Ajo është një vajzë e bukur dhe atraktive, edhe e njohur për publikun

Gresa është aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar disa pamje të shkëputura nga xhirimet e Vitit të Ri.

Duket se ka ndryshuar stilin e flokëve dhe prapë po duket tejet bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE