Gresa Pallaska tallet me femrat që shkojnë në palestër, ja si i imiton

Viteve të fundit, palestra është bërë pjesë e pandashme e shumë njerëzve anembanë botës, e përjashtim nuk bëjnë as fytyrat publike të vendit.

Aktorja e njohur, Gresa Pallaska e cila ka nisur ditën me palestër ka postuar në profilin e saj një Instagram një storie më ndryshe, shkruan Indeksonline.

Në videon disa sekondëshe ku Gresa shihet me trajneren e saj të fitnesit, ka bërë disa shprehje interesante me fytyrën e saj.

Ajo që deshi të thoshte Gresa ishte si ushtrojnë femrat e Kosovës në palestër, duke fryrë buzët dhe duke u shtirur.

Me këtë duket se Gresa ka ironizuar me femrat që shkojnë në palestër dhe ndajnë me ndjekësit cdo lëvizje që bëjnë. /Indeksonline/

SHPËRNDAJE