Greta Koçi shton peshë, shikoni imazhet e fundit

Këngëtarja shqiptare, Greta Koçi ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj në “Instagram”, transmeton Indeksonline.

Ajo shihet e veshur me një triko të gjatë kombinuar me pantallonat e zi, teksa flokët i kishte lëshuar dhe grimin e kishte bërë më të lehtë.

“Ti je ëndrra ime e preferuar” ka shkruar ajo në këto imazhe.

SHPËRNDAJE