Gruaja e aksidentuar dje në Suharekë, është familjare e politikanit të njohur kosovar

Ka humbur jetën sot në një aksident trafiku Jeton Sadikaj nga Sopia e Suharekës bashkë me nënën, gruan dhe dy fëmijët e tij

Me të marr lajmin tragjik, kan filluar edhe të shkruhen rreshta prekës për të nga shokët miqët dhe të afërmit e tij dhe të familjes së Jetonit.

Gazeta NewBorn, mëson se Albesa Vataj e cila dje u aksidentua për vdekje bashkë më burrin, dy fëmijët dhe vjehrrën e saj është familjare e politikanit kosovar, Ramë Vataj, ish-deputet i Kuvendit të Kosovës nga PDK.
……………………………………………………………………………………………………………..
Serbët shajnë Granit Xhakën, përgjigja e tij do ta bëj krenar çdo shqiptar

……………………………………………………………………………………………………………..

SHPËRNDAJE