Gruaja e Arian Dacit ua ‘këput’ shpirtin me këtë postim

Në muajin janar të këtij viti, ndërroi jetë zëvendës ministri i Diasporës, Arian Daci, shkruan GazetaBlic.

Humbjen e bashkëshortit ajo nuk po e përballon dot, ku shumë shpesh ajo shkruan dhe poezi për të.

Në Instagram, kësaj radhe Merita ka publikuar një fotografi të djalit të saj, foto kjo e cila ishte publiuar kohë më parë nga vet Ariani.

Ndryshe, Daci vdiq pasi e zuri orteku në Brezovicë./GazetaBlic

SHPËRNDAJE