Gruaja e Haxhi Krasniqit nuk e fsheh: Ja se ç’më kërkoi pas fitores

E dashura e Haxhi Krasniqit, Heidi Lushtaku, u shpreh shumë e krenare për boksierin shqiptar, i cili mbrëmë u shpall kampion Europe pasi fitoi me rusin Stanislav Kashtanov.

Ajo deklaroi që pas duelit do t’i gatuajë fli Haxhiut.

“Ka qenë kjo një përpjekje e madhe e përbashkët dhe jam shumë krenare për të”, deklaroi ajo.

“Tani pas duelit me siguri do të më kërkojë që t’i gatuajë fli, që është specialitet i joni shqiptar dhe do të shtojë në peshë prapë.

Po ashtu ai dëshiron ëmbëlsira dhe çokollatë”, tha e dashura e kampionit shqiptar të boksit.

SHPËRNDAJE