Gruaja e Kadri Veselit do ju lë ‘pa fjalë’ me veshjen e saj

Udhëheqës të vendit u mblodhën në pritjen lamtumirëse për ambasadorin amerikan në Kosovë – Greg Delawie, të organizuar nga kreministri Ramush Haradinaj dhe kryeparlamentari Kadri Veseli.

Krahas shumë liderëve të vendit, ishin edhe bashkëshortja e kryeministrit Haradinaj, Anita Muqaj si dhe ajo e Kadri Veselit, Violeta Veseli – transmeton Indeksonline.

Ajo që dukshëm ka rënë në sy me veshjen e saj është Violeta, e cila padyshim vlerësohet për sharmin e saj.

E bardha duket se i shkon shumë për shtati asaj.