Gruaja e Labit ‘tronditë’ publikun, publikon foto ku burri i saj Labi shihet duke bërë…

Gruaja e Labit ‘tronditë’ publikun, publikon foto ku burri i saj Labi shihet duke bërë…

E shumë përfolur dasma e Labit me Qendresa Bajramin. Treni, dy dasmat e mëdha, të ftuarit, detajet, gjithçka u vu nën llup nga shumë njerëz e media.

Bashkëshortja e Labit, ka vendosur që të publikoj edhe disa foto, të cilat nuk janë parë deri më tani, e ku çifti duken vërtet bukur.(Kliko mbi reklamë dhe shiko pamjen e plotë)

Derisa Labi ndodhet në Dubai, Qëndresa po kujdeset që tema e martesës së tyre të mbetet ende aktuale dhe në mendjet e njerëzve, shkruan “Kosovarja”.

Një fotoje, ajo ja ka vënë mbishkrimin “Forever Together” (përgjithmonë së bashku).

SHPËRNDAJE