Gruaja e Medës ju lë pa fjalë, shikoni çka i publikon këngëtari asaj (Foto)

Meda është bërë emri më popullarizuar për publikun shqiptar. Kënga e tij pëlqehet mjaft nga një pjesë e madhe e audiencës, edhe pse shpesh merr kritika për mosprezencë të vlerave artisike brenda këngëve.

Medës nuk i interesojnë këto kritika, ai vazhdon të jetë ndër këngëtarët më komercialistë që i përmbush në formën më të mirë kërkesat e publikut, përcjell ORAinfo.

Fitimet e mëdha që merr gjatë verës dhe festave të ndryshme, ai i shpenzon me tërë familjen e tij.(Shtyp mbi linkun e mëposhtëm dhe shiko pamjen e plotë ⤵⤵⤵)

E Lulja është më fatlumja e cila përveç dashurië së Medës, përfiton edhe nga pasuria e tij.

Në fotografitë që realizojnë së bashku, çifti i famshëm këtë herë publikuan më të bukurën, që dëshmon sesa të lumtur dhe dashuruar janë ata.

SHPËRNDAJE