Gruaja e Thaçit dhe ajo e Veselit në fejesën e Taulant Xhakës, kështu janë dukur ato

Sonte po mbahet një ndjenjë për nderë të fejesës së futbollistit Taulant Xhaka. Të pranishëm në këtë ndenjë janë kryesisht gra.

Në mesin e tyre janë edhe gratë e politikanëve, ndër to ajo e presidentit Hashim Thaçi, Lumnija dhe e Kryeparlamentarit Kadri Veseli, Violeta.

Rrjetet sociale kanë vërshuar me fotografi nga kjo ndejë, e nga këto nuk kanë shpëtuar as Lumja e Violeta.

Gruaja e presidentit ka zgjedhur të vesh një fustan ngjyrë ari me shkëlqim i cili i kombinohet me flokët po ashtu ngjyrë ari. Për derisa Violeta ka veshur një fustan në ngjyrat bardh e zi. Të rrethuara nga shumë gra, ato duken shumë bukur./21Media

SHPËRNDAJE