Gruaja më linjat më të bukura në botë çmend të gjithë me këto imazhe nga plazhi

Ajo për momentin është duke u rrezitur në Greqi me të dashurin e saj francez, Jeremy Parisi, shkruan DailyMail, përcjellë GazetaBlic.Dhe Kelly Brook u pa të mos ndiente aspak përderisa na tregoi linjat e saj në plazhin e Mokonios, përkrah burrit të saj.

Duke i lënë anash komplekset e saja dhe krejtësisht pa makijazh, prezantuesja e televizionit dhe aktorja, 38-vjeçe, u vëzhgua përgjatë bregut teksa u bashkua me Jeremyn për t’u lagur nga ujërat e Greqisë.Ylli i filmit “Piranha 3D” e ka ndrequr edhe më shumë figurën e saj teksa kishte veshur bikine të bardha e të gjera aq sa për t’ia mbajtur gjoksin të pa lëvizshëm.

Më pas ata u panë duke bërë blerje së bashku, me Jeremyn, i cili është trajner personal, e që u pa të mbante disa çanta në dorë e të veshura kishte shortëse të zeza kombinuar me këmishë të bardhë.Kelly po ecte përkrah tij e veshur me një fustan të gjatë verorë, përcjellë GazetaBlic.Çifti janë në pushime për të festuar ditëlindjen e Jeremyt, dhe Kelly e shfrytëzoj rastin që gjatë javës të publikonte imazhe”topless” me të dashurin e saj.

Ajo kishte shkruar: “ Gëzuar ditëlindjen dashuria ime @jeremyparisi Ti më bënë të lumtur shumë dhe sot është dita jote. Shumë puthje për ty #33Vjeçar #3vjetbashkë”.Kelly ka kaluar me francezin qe tre vjet, dhe më pari i zbuloi Keith Lemonit se ajo “donte të martohej” në njëfarë pike.

Çifti filluan lidhjen e tyre në Prill të vitit 2015-të, lidhje kjo që i dha shkëndijat e para atëherë kur kërkonte të mësonte rregulla të palestrës para se t’i shpenzonin gjashtë muaj duke shkruar e biseduar në Skype.

Pas katër fejesave ajo më në fund ka treguar se Jeremy për të është “I vetmi’, duke thënë vitin që shkoi: “Jam një grua shumë e dashuruar tani. Jeremy është i mrekullueshëm, dhe gjërat po shkojnë me të vërtetë shumë bukur. Shpresoj që të kemi një fëmijë sa më parë. Po hy në një fazë të re të jetës.”Në Shkurt, Kelly bëri me dije se i kishte propozuar martesë të dashurit të saj gjatë një pushimi romantik në Antigua atë muaj.Kelly pat treguar se si kishte reaguar i dashuri i saj, ajo kishte thënë për OK!

Magazine “Kur ishim në Antigua dhe dielli po perëndonte u ngritëm në dhe i thash Jeremyt, ‘A martohesh me mua?’ dhe më tha, ‘Mos fol me zë kaq të lartë, ka njerëz përreth!’”“Kështu që unë i propozova por më tha s ishte shumë i zënë dhe më tha të isha më e qetë! E pyeta, por nuk është se kishte edhe aq privatësi”.

SHPËRNDAJE