Gruaja tenton të hidhet nga kati i shtatë, burri e kap me shpejtësi dhe e shpëton

Një grua tentoi të hidhet nga kati i shtatë i banesës, por është shpëtuar për mrekulli pasi burri ka ndërhyrë me shpejtësi duke e kapur.

Më poshtë pamjet e momentit kur gruaja tentoi të hidhet dhe u shpëtua nga bashkëshorti.

Ngjarja ka ndodhur disa ditë më parë në Skelë.