Gylseren është më e bukura e Turqisë, po e ka burrin kaq të moshuar

Nurgul Yesilcay është aktorja turke që e mori vëmendjen e publikut shqiptar me rolin e ‘Gylserenit’ në serialin turk ‘Paramparca’.

Nurgul ka qenë një ndër protagonistet kryesore të këtij seriali, përcjell ORAinfo.

Ajo është e martuar tani është martuar me aktorin dhe shkrimtarin turk, Cem Ozer.

Ai është shumë më i moshuar se sa Nurgul pasi që ai ka 59 vjet kurse Nurgul vetëm 42. Duket se ata kanë shumë vite diferencë me njëri-tjetrin.

SHPËRNDAJE