Habit reperi i njohur kosovar: Famën e arrita me një reklamë politike

Tregu i muzikës shqiptare ka numër të madh të reperëve, të cilët pëlqehen shumë në publik. Skivi është një prej artistëve që ka më shumë se një dekadë që gjendet në këtë skenë.

Reperi ka qenë së fundi i ftuar në emisionin “Mirage”, ku zbuloi shumë të pathëna rreth karrierës së tij. Ai me nostalgji kujtoi kohën kur bashkë me Ledrin këndonin në grupin “Skillz”, si dhe zbuloi të rejat rreth tij.

Ndër të tjera, ai ka zbuluar edhe një detaj që nuk e kemi ditur, rrëfeu se si arriti famë me një reklamë politike. Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm dhe mësoni se për çfarë bëhet fjalë. /Lajmi.net/

SHPËRNDAJE