Hajni vjedh biçikletën në qendër të Prishtinës, pronari e ndjekë…

I janë dashur saktësisht 1 minutë e 22 sekonda që ta bëj planin për vjedhjen e një biçiklete.

Në një video të siguruar nga “Indeksonline” shihet një persona teksa vjedh biçikletën në njërin prej lokaleve të Bulevardit Dëshmorët e Kombit, afër selisë së AAK-së.

Pas pak sekondave pronari i lokalit e vëren hajnin dhe e ndjek nga pas të dyshuarin.

Shikoni pamjet më poshtë:

SHPËRNDAJE