Harrojeni Arianën, motra e saj zeshkane do t’iu ‘çmend’

Ariana Fejzullahu është bashkëshortja e këngëtarit të njohur Ermal Fejzullahu.

Ajo tashmë është bërë shumë e njohur dhe e dashur për publikun, natyrisht fal burrit dhe vjehrrit të saj, shkruan ORAvip.

(Shtyp mbi linkun e mëposhtëm dhe shiko pamjen e plotë)

Të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, ku bëjnë postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka uruar për ditëlindje motrën e saj, e cila është një femër tejet e bukur./ORAvip/