Harrojeni Engjin, motra e saj Gresa i lë të gjitha nën hije me atë që ka veshur

Nuk bëhet fjalë për Engjëllushen por për vajzën tjetër të këngëtares Shyhrete Behluli, Gresën.

Kjo e fundit është shfaqur shumë elegante në imazhet e publikuara në llogarinë e saj në “Instagram”.

Nga aty e shohim të veshur e tëra në të zeza, me fustanin e zi të kombinuar me figura frutash ananasesh dhe take.

Ndryshe, ajo dukej e mrekullueshme.

SHPËRNDAJE