Harroni Anitën dhe Lolën, dy nuset tjera të Haradinajve po i ‘çmendin’ të gjithë

Një familje e madhe dhe në zë, padyshim se është familja e kryeministrit, shkruan Kosovarja.

Një familje e cila dha shumë dhe vazhdon të kontribuojë për vendin tonë.

Përveç kësaj, disa nga anëtarët përmenden shumë edhe për jetën e tyre private dhe aktivitetet e shumta që përmes rrjeteve sociale ndajnë me ndjekësit e shumtë.(Shtyp mbi pamjen e mëposhtme dhe shikoje të plotë ⤵)

Janë kryesisht nuset, Anita dhe Lola, të cilat po ashtu të njohura për publikun edhe para se të martohen, kjo ngaqë babai i tyre është një folës i njohur në televizionin publik, profesion të cilin e ushtron edhe vajza e saj Anita.

Në fotografinë më poshtë, shihen katër vëllezërit dhe nuset e tyre, një fotografi shumë e bukur dhe shumë e pëlqyer nga masa.

Plot shtëpia djem e nuse..

SHPËRNDAJE