Humbi bastin! Ja çfarë ka bërë ambasadori anglez në Kroaci (FOTO)

Hape pamjen e mëposhtme dhe shikoje të plotë

Ambasadori i Kroacisë në Angli dhe ambasadori i Anglisë në Kroaci kanë vënë një bast një ditë më parë, se cilado skuadër që do të fitojë ndeshjen, ambasadori i skuadrës humbëse do të vishej me flamuj të shtetit fitues.

Dhe kështu ka ndodhur, pas humbjes së Anglisë, ambasadori anglez në Kroaci ka veshur fanellën kroate, madje edhe çorapet.

Hape pamjen e mëposhtme dhe shikoje të plotë

“Basti është bast” shkruan ambasada kroate në Londër, teksa ka publikuar fotot.

Hape pamjen e mëposhtme dhe shikoje të plotë
SHPËRNDAJE