I dashuri e la se ishte mbipeshë, vajza tani shndërrohet në super femër

Një grua e cila ishte ndarë nga i dashuri, për shkak se ishte mbipeshë ka marrë një vendim për trupin e saj që e ka bërë rrjetin të luajë mendsh.

Christine Carter, 28 vjeçe nga Dallasi, humbi 70 kg për 16 muaj. Pasi arriti peshën e përsosur të trupit, ajo u mbush me vetëbesim dhe ia coi keto foto të dashurit të saj, që e la pse ishte e shëndoshë.

Për ta hequr peshën, ajo iu nënshtrua edhe një operacioni në fillim të 2016, punësoi një trajner personal fitnesi dhe ndryshoi plotësisht mënyrën e jetesës.

Në nëntor të vitit 2017″>2017, fitoi një pamje krejtësisht të re. Deri në dhjetor të vitit 2017″>2017, Christine ia arriti qëllimit të saj për të humbur peshën dhe për të fituar një trup të ri.

Pasi e ndau në Instagram historinë e saj të humbjes së peshës, ajo fitoi menjëherë 26,000 ndjekës – dhe thotë se nuk ka qenë kurrë më e lumtur.

Ja si duket Christine në 2018, me një trup për tu pasur zili.

SHPËRNDAJE