I dashuri e ‘lëndon’ Dua Lipën, ia shikon tinza të pasmet e Jennifer Lopezit (Foto)

Dua Lipa me Versace dhe të dashurin në eventin e Met Gala.

Ky ishte debutimi i Duas në Met dhe për këtë mbrëmje ajo ka vendosur të vijë fuqishëm.

Në dukje dhe veshje shumë e veçantë, Dua ka zgjedhur të shoqërohet nga i dashuri i saj, Isaac Carew.

Derisa ylli televiziv, Jennifer Lopez parakalonte duke marrë poza në tepihun e kuq, dikush i kushtoi gjithë vëmendjen.

Ishte pikërisht Isac ai i cili u kap nga fotografët e mbrëmjes, duke shikuar të pasmet e JLo.

Dua njihet për përzgjedhjen e saj të veçantë të modës dhe ky event dhe tema e kësaj mbrëmje ishte padyshim shumë e përshtatshme për të.

SHPËRNDAJE